Mlhovač EXO TERRA

Mlhovač EXO TERRA

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Technika a vybavení terária
Cena:908.2 Kč

Vyvíječ mlhy k umístění do vodní části terária nebo do vodopádu Exo Terra. Umístěte mlhovač Exo Terra do vodní části terária nebo do vodopádu Exo Terra tak, aby byl hladinový senzor zcela ponořen. Mlhovač funguje nejlépe pokud je senzor 5 - 30 mm pod vodní hladinou. Mlhovač zprovozníte jednoduchým zapojením do elektrické sítě. Aby byl výkon mlhovače optimální, zajistěte prosím, aby všechny jeho elektrické kabely byly plně rozvinuty a aby voda v teráriu měla pokojovou teplotu. Pokud ON/OFF indikátor svítí je přístroj v provozu a produkuje mlhu. Jakmile hladina vody klesne pod minimální úroveň, senzor automaticky vypne mlhovač a ON/OFF indikátor také zhasne. Keramická membrána má omezenou životnost, proto bude třeba ji jednou za čas vyměnit. Jestliže svítí indikátor ON/OFF ale přístroj neprodukuje mlhu, je čas membránu vyměnit (keramickou membránu lze samostatně zakoupit).


 • Čerpadlo EXO TERRA Repti Flo 200
  Čerpadlo EXO TERRA Repti Flo 200

  Víceúčelové ponorné čerpadlo pro terária i akvária.Určeno pouze pro sladkou vodu. Čerpadlo je určeno k použití v akváriích nebo teráriích jako například pro..

  189.2 Kč
 • Žárovka EXO TERRA Daytime Heat 25W
  Žárovka EXO TERRA Daytime Heat 25W

  Žárovka zajišťující široké spektrum denního světla pro terária. Široké spektrum denního světla s neodymovým povrchem. Spektrum je ideální pro fotosyntézu rostlin..

  147.9 Kč
 • Žárovka EXO TERRA Daytime Heat 60W
  Žárovka EXO TERRA Daytime Heat 60W

  Žárovka zajišťující široké spektrum denního světla pro terária. Široké spektrum denního světla s neodymovým povrchem.Spektrum je ideální pro fotosyntézu rostlin..

  131.4 Kč
 • Žárovka EXO TERRA Night Heat 15W
  Žárovka EXO TERRA Night Heat 15W

  Žárovka stimulující přírodní měsíční světlo. Žárovka simuluje přirozené měsíční světlo, aby bylo možné noční sledování bez narušení zvířete. Tato..

  114.8 Kč
 • Žárovka EXO TERRA Night Heat 50W
  Žárovka EXO TERRA Night Heat 50W

  Žárovka stimulující přírodní měsíční světlo. Žárovka simuluje přirozené měsíční světlo, aby bylo možné noční sledování bez narušení zvířete. Tato..

  114.8 Kč


© 2018 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.